Hotels.com Подарункові картки зі знижкою
Подарункова картка Hotels.com тут коштує приблизно на 5% нижче номіналу: поточна найвигідніша пропозиція — картка номіналом 100 USD за 95 USD (-5%), ціна перевірена 2026-07-10. Ви оплачуєте криптою (BTC, ETH, USDT, USDC, SOL або LTC), і код надходить на вашу пошту зазвичай протягом години. Доступні номінали: 50, 100 та 200 USD.
Найвигідніша пропозиція Hotels.com сьогодні
Hotels.com
Калькулятор економії на подарункових картках
Скільки можна заощадити на Hotels.com Подарункові картки?
| Номінал | Ви платите | Ви економите | Знижка | Наявність | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 USD | 47,50 USD | 2,50 USD | -5% | В наявності | Купити зараз → |
| 100 USD | 95 USD | 5 USD | -5% | В наявності | Купити зараз → |
| 200 USD | 190 USD | 10 USD | -5% | В наявності | Купити зараз → |
Де Hotels.com Подарункові картки дешевші?
| Де | Ціна за 100 USD | Знижка | Доставка |
|---|---|---|---|
| Giftreo | 95 USD | -5% | Email ~1 год |
| Hotels.com (номінал) | 100 USD | — | Миттєво |
| Типовий маркетплейс | залежить | залежить | залежить |
Подарункова картка Hotels.com застосовується до відповідних бронювань готелів на Hotels.com у доларах США. Вона підходить мандрівникам, які вже бронюють там свої помешкання і хочуть зафіксувати ціну за номер, яку вони бачать, а потім оплатити частину або всю суму за допомогою передплаченого балансу. Вона працює для одних вихідних, довшої подорожі або як подарунок тому, хто подорожує — баланс просто зберігається на рахунку, поки бронювання не використає його.
Суть проста: оплата нижче номіналу — це реальна економія, яку можна виміряти. Картка на 100 USD коштує зараз 95 USD, тож ви заощаджуєте 5 USD на кожній сотні — це чисті 5% знижки, ціна перевірена 2026-07-10. Знижка є точною, розрахованою від реального номіналу, товар походить із легальних джерел, а оплата відбувається криптою, про що ми заявляємо заздалегідь, а не ховаємо в дрібному шрифті.
Що варто знати перед покупкою Hotels.com Подарункові картки?
Ці картки номіновані в USD і призначені для бронювань на Hotels.com, тому перед покупкою переконайтеся, що валюта вашого бронювання та регіон облікового запису збігаються. Ви застосовуєте баланс під час оплати на сайті або в застосунку Hotels.com: увійдіть, дійдіть до оформлення замовлення для відповідного бронювання готелю та введіть дані картки в поле для подарункових карток або активації. Сума списується із загальної вартості номера після підтвердження бронювання.
Ви отримуєте номер картки та, якщо застосовно, PIN-код — збережіть обидва, оскільки лише номер може не активуватися. Баланс покриває відповідні готельні бронювання, але не обов'язково податки, курортні збори чи додаткові послуги, які стягує готель на стійці, тому ознайомтеся з деталізацією бронювання. Типові помилки: невідповідність валюти облікового запису, спроба використати картку для невідповідного або стороннього бронювання, а також автоматичне списання коштів з іншої картки після підтвердження бронювання, якщо баланс не було застосовано під час оформлення.
Як купити Hotels.com Подарункові картки дешевше?
- 1Оберіть номінал — 50, 100 або 200 USD — і додайте картку Hotels.com до замовлення.
- 2Оплата криптою: BTC, ETH, USDT, USDC, SOL або LTC, зазначено заздалегідь під час оформлення замовлення.
- 3Отримайте код на email, зазвичай протягом години, а потім активуйте його під час оформлення замовлення на Hotels.com.
Hotels.com Подарункова картка: відповіді на ваші запитання
- Скільки я заощаджую на подарунковій картці Hotels.com зі знижкою?
- Зазвичай близько 5% нижче номіналу. Найвигідніша пропозиція зараз — картка номіналом 100 USD за 95 USD, тобто -5%, ціна перевірена 2026-07-10. Доступні номінали: 50, 100 та 200 USD.
- Чи легальна та надійна картка Hotels.com зі знижкою?
- Так. Закреслена ціна — це реальний номінал, а знижка є точною, відповідно до правил Omnibus. Сток походить із легальних джерел, а код доставляється на email зазвичай протягом години — нічого не подається як миттєве або гарантоване.
- Як оплатити криптою?
- Оплата лише криптовалютою: BTC, ETH, USDT, USDC, SOL або LTC. Ми зазначаємо це заздалегідь на сторінці товару, а не дрібним шрифтом. Ви обираєте суму, оплачуєте у вибраній монеті, і код надходить на email.
- Чи є обмеження за регіоном або валютою?
- Ці картки в USD і застосовуються до відповідних бронювань готелів на Hotels.com. Перед покупкою перевірте, чи ваш регіон облікового запису та валюта бронювання сумісні з балансом у USD. Сума застосовується до вартості номера на етапі оплати.
- Як активувати та використати код?
- Увійдіть на сайт або в застосунок Hotels.com, перейдіть до етапу оплати відповідного бронювання та введіть номер картки (і PIN, якщо вказано) у поле подарункової картки. Баланс буде вираховано із загальної суми. Зберігайте номер і PIN, доки картку не буде повністю використано.
✱ Безпечна покупка
Купуйте лише в перевірених джерелах. Ми ніколи не зв'язуємося з вами, щоб попросити код, і ніколи не надсилаємо коди до підтвердження оплати. Повідомте про тих, хто це робить.
₿ Оплата криптою
Ви оплачуєте криптовалютою — BTC, ETH, USDT (TRC20), USDC, SOL, LTC. Це зазначено заздалегідь, а не стає сюрпризом при оформленні замовлення. Коди доставляються на email, зазвичай протягом години після підтвердження оплати.
Більше пропозицій
Подарункова картка
Airbnb
94 USD
100 USD
Подарункова картка
Booking.com
95 EUR
100 EUR
Подарункова картка
Expedia
95 USD
100 USD
Подарункова картка
Vrbo
95 USD
100 USD